Lindab-Törökbálinti TC - Sárisáp-SIKÉR SE 3-4

Lindab-Törökbálinti TC - Sárisáp-SIKÉR SE   3-4  (1-1)
Törökbálint, 40 néző

Összeállítás: Gonda G. - Lak P. (Auer P. 53. p.), Király N., Kreisz K., Süveges P. - Sipos P., Bolla F. (Pop R. 46. p.) (Juhász J. 56.), Gonda I., Gáznár N. - Gasparics Zs., Mike P.

Gólunk röviden:
16. perc: Sápi védő kézzel üt a labdába a tizenhatoson belül, a büntetőt GONDA IMRE értékesíti 1-0.
43. perc: Kreisz cselez hátul, megszerzik tőle a labdát, majd kipasszolják a maradék hátul maradt védőinket 1-1.
47. perc: Oldalszabadrúgást kapusunk a léc alá öklözi 1-2.
49. perc: Kreisz felszabadító lövés az egyik csatárt találja telibe, akiről a labda a kapuba hull 1-3.
50. perc: Szabadrúgáshoz jut ellenfelünk, amit 20 méterről a jobb felső sarokba lőnek 1-4.
68. perc: Mike fejelne a tizenhatoson belül, ám a védő a labda helyett csatárunk fejét találja el. A büntetőt ismét GONDA IMRE értékesíti 2-4.
82. perc: Szabadrúgáshoz jutunk a kaputól 19 méterre, GONDA IMRE ezt is a kapuba tekeri 3-4.

Összefoglalva:
Gyengén kezdtünk, nem sikerült helyzeteket kialakítanunk, majd szinte a semmiből megszereztük a vezetést egy jogos büntető révén. A vezető gól után megzavarodtak a vendégek, sikerült több helyzetet is kidolgoznunk, amik kimaradtak. A félidő végére, egy buta egyéni hiba után döntetlen az állás. A második játékrészt dekoncentráltan, amolyan rémálomba illően kezdtük. A Sárisápnál minden bejött az első 5 percben, s ezzel már-már el is ment a mérkőzés. Az 55. percben egy nem várt sajnálatos eseményt követően Pop Richárd súlyos sérülést szen
vedett. A középpályán ütközött, s kiment a jobb térde. A mérkőzés félbeszakadt, megvártuk, amíg kiérkezik a mentő. (Pop Richárd állapotáról a későbbiekben részletesebben is beszámolok.) 25 perc után ismét útjára indult a labda, teljesen más fokozatra kapcsoltunk, s az utolsó 30 percet végig egykapuztuk ellenfelünkkel, ám ez már nem tűnt elegendőnek a gyorsan bekapott gólok miatt. Érdemes kiemelni Kuti Gábor játékvezető teljesítményét, aki ismét rendkívüli korrektséggel vezette le a mérkőzést.
Kétarcú csapatunk, ma többre volt képes, ám a buta gólokért bűnhődnünk kellett.