Lindab-Törökbálinti TC - Integrál-DAC Győr (NB2) 0-2

Lindab-Törökbálinti TC - Integrál-DAC Győr (NB2)  0-2

9 - 5  (4-4)

Kaput találó lövések:
 4 - 3  (0-1)

Gólok röviden:
59. perc: Távoli szabadrúgás után egy vendég támadó elé pattan a labda Róza KEZÉRŐL, aki jobbal a hosszú kapufa tövébe lő éles szögből 0-1.
75. perc: Mészárost buktatják a félpályánál, a bíró nem fúj semmit, s mivel csapatunk éppen támadásban volt, így nem volt nehéz minket megkontrázni 0-2.

Összefoglalva:
A vártnál sokkal jobban kezdtünk, hiszen abszolút partiban voltunk az Integrál-DAC-cal. Az első félidő 38. percéig kiegyenlített csata volt, de onnantól kezdve, hogy Imrik László megütötte Galántai Zsoltot, majd megkapta a piros lapját, már átvettük a kezdeményezést, de kidolgozott helyzeteink sorra kaput tévesztettek.
A második félidő első 10 percében kapujukhoz szorítottuk ellenfelünket, a félpályán nem sikerült átjönniük. Majd miután kihagytuk a nagy helyzeteket, egyszer sikerült átjönniük, s egy bírói baki után váratlanul náluk volt az előny. Egy perccel később Hegedűs János buta hibája miatt (reklamálásért megkapta második sárgalapját) 10 főre olvadtunk. Innentől kezdve ismét kicsit kiegyenlítődött a mezőny, a nagy helyzeteket még most sem sikerült értékesíteni. Jött a 75. perc és utána padlót fogtunk legalább 10 percig, majd az utolsó 5 percben kihagytunk még egy 100%-os helyzetet és Tóth Ákos egy tizenegyest.
A csapatot sokszor segítette a mérkőzés alatt a lelkes törökbálinti szorkolói csapat, akik végig buzdították csapatukat a meccs alatt.
Mai napon csapatunk nem érdemelt vereséget semmi kép sem, de ilyen a futball, nem mindig a jobb csapat nyer. Hozzá kell tenni, hogy a vendégek két gólját két bírói hiba előzte meg... A meccs nem Vad II. Istvánon ment el, de ahogy mondani szokták, "lehetne mit számon kérni rajta".

Varga László, edzőnk a mérkőzésről:
Egyenrangú partnerei voltunk a győri csapatnak, nagy helyzeteink mégis inkább nekünk adódtak főleg az első félidőben. Egy fegyelmezetlenség miatt 10 főre fogyatkoztunk mi is, s játékban nem tudtuk velük tartani fizikálisan a lépést.